אודות Revolution - שיווק מבוסס תוצאות

חברת Revolution הוקמה בשנת 2006 ומספקת מאז ועד היום שירותי פרסום לעסקים באינטרנט, החל מהשלבים הראשונים של הקמת אתר האינטרנט ועד שיווק וקידום האתר בגוגל, פרסום ממומן בגוגל, פרסום עסקי בפייסבוק, בניית מיתוג לעסק, יצירת באז והגדלת חשיפתו של העסק באינטרנט ובנוסף הסרת כתבות ואזכורים שליליים בגוגל. אנו מספקים את מכלול השירותים להם זקוק העסק על מנת לבנות אתר עסקי באינטרנט ולייצר רווחיות.

ניסיון בפרסום ושיווק באינטרנט

אנו עובדים עם צוות מקצועי ואיכותי, האוחז בניסיון עשיר בזירה האינטרנטית. כל חברי הצוות בעלי רזומה רב וניסיון בהובלת פרויקטים גדולים וקטנים כאחד. הניסיון העשיר והמגוון מאפשר לנו להוביל ולנהל פרויקטים בעלי פוטנציאל הצלחה אדיר, באופן בשל ורציני, ללא ליקויים.

ה'אני מאמין' שלנו - מהפכה בשירותי הפרסום

המדיניות שליוותה אותנו מאז תחילת הדרך והייתה זו שתרמה להצלחתנו, היא יצירת שותפות עסקית מלאה עם לקוחותינו. אנו מסרבים לראות בעצמנו חברה המספקת שירותים ותו לא, אלא המטרה שלנו היא ליצור, בזכות היכולות והכלים העומדים בפנינו, שיתוף פעולה לטווח ארוך עם לקוח שנהנה מעסק ריווחי ומשתלם.

הניסיון שלנו לימד אותנו שכאשר קיים אינטרס משותף להצלחה, המאמצים המושקעים גדולים יותר וגם התוצאות קולעות לשביעות רצונם של שני הצדדים. לכן, אנו מלווים את הלקוח בכל שלבי התהליך ודואגים לטפח את ההתקשרות מולו.

בעלי עסקים, שימו לב!

כחלק מהמדיניות שלנו, אנו מעוניינים לעבוד עם בעלי עסקים שרואים במוצר אותו הם מציעים, מוצר ייחודי שטרם מימש את הפוטנציאל המלא שלו באינטרנט. אנו נעמיד את הניסיון, את הכלים והיכולות שלנו לטובת מינוף המוצר, כך שיממש את הפוטנציאל המלא שלו ויגדיל את מכירותיו ברשת.

היתרונות המייחדים אותנו כחברה איכותית לפרסום באינטרנט:
 • אנו מתייחסים לכל פרויקט לגופו ומעניקים לו את המקסימום שיש לנו כחברה להציע ללקוחותינו. השאיפות שלנו הן תמיד גבוהות והתוצאות עצמן אף עולות על השאיפות.
   
 • הנחנו את אבן הפינה והקמנו אתרים רבים ברמת מורכבות שונה. תוך כדי העבודה על הפרויקטים המגוונים, חידדנו ושדרגנו את כישורנו והצלחנו לצבור ניסיון רב בתחום הפרסום באינטרנט.
   
 • בנינו וקידמנו אתרים עבור חברות מסחריות גדולות וקטנות כאחד, לרבות אתרים של וועדי עובדים, משרדי חקירות, משרדי עורכי דין, חברות פרטיות וכו'. כל חברה, ללא תלות בגודלה ובכוחה, קיבלה את מלוא תשומת הלב הראויה ומוצר מוגמר אשר קלע לשביעות רצונה.
   
 • גם לאחר וידוא שביעות רצונם של הלקוחות וסגירת מעגל הטיפול, העבודה עבורנו לא מסתיימת: אנו תמיד שואפים לספק מענה זמין ומהיר לכל שאלה שעלולה להתעורר גם לאחר הקמת האתר והגשת הפרויקט הסופי ללקוח.
   
 • כחלק ממדיניות הנגישות שלנו, אנו עומדים לרשות לקוחותינו ברוב שעות היממה ומבטיחים מענה מהיר ופתרונות יעילים לכל שאלה או בעיה שעלולה להתעורר.
   
 • בתחילת הפרויקט, אנו מעניקים ייעוץ בחינם ומסייעים ללקוח לאפיין את הפרויקט מבחינת יעדים כלליים וגיבוש רעיונות המתייחסים לתצורת ותוכן האתר. את שלב תכנון הפרויקט אנו מעניקים כשירות ללא עלות.
חברת Revolution שיווק עסקים באינטרנט אוחזת בניסיון רב בתחום האינטרנט, ניסיון המאפשר לחברה להעניק שירות מקצועי ומסור בכל השלבים השונים בשיווק העסק באינטרנט.
להמשך קריאה
יצירת קשר
077-4604410

להצעת מחיר ומידע נוסף, כיתבו לנו כעת:

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*