בניית אתר אינטרנט לעסק

במציאות הקיימת, כמעט כל בעלי העסקים זקוקים לאתר אינטרנט שיעמוד לרשותם במרחב הוירטואלי. את הצורך הזה ניתן להסביר בשני מישורים: ראשית, אתר האינטרנט הופך לכרטיס ביקור וירטואלי עבור העסק. שנית וזו הסיבה החשובה ביותר, האתר של העסק נועד לקדם את המכירות של מוצריו, לחשוף אותו לקהלי יעד חדשים ובסופו של דבר - להגדיל את היקף המכירות של העסק.

אז מהי בעצם התועלת בכך שאנו מעמידים לרשותנו כרטיס ביקור וירטואלי לעסק? המשמעות היא שבכל העת יש לנו מעין נציג וירטואלי, הזמין 24/7 ביממה. האתר יציג בכל העת מידע רלוונטי אודות העסק עבור ציבור הגולשים הסקרנים, לרבות מידע אודות המוצרים או השירותים המוצעים ומחירים עדכניים. בנוסף, האתר מאפשר קבלת פניות מלקוחות פוטנציאליים מסביב לשעון, כך שמדובר למעשה בנציגות המתמדת שלכם ברשת, שלוחה וירטואלית שלו לכל דבר ועניין.

הקמת אתר אינטרנט מקצועי

על מנת להקים אתר אינטרנט לעסק, באופן שירשים את קהל היעד המבקר בו גם ביחס להיצע הקיים בשוק, יש לתכנן את האתר בצורה מקצועית ורצינית. מאחר שאתר האינטרנט הוא כרטיס הביקור שלכם - אתר שבנוי בצורה מזלזלת - עשוי להעיד על איכות השירותים ו/או המוצרים שהנכם מציעים. לכן, כדי לשדר רושם של עסק מקצועי ואיכותי, עליכם להקים אתר שיהיה תואם ל'אני מאמין' העסקי שלכם.

אתר האינטרנט אמור לספק לגולשים כמה שיותר מידע אודות העסק שלכם והמוצרים הרלוונטיים שאתם מציעים. מידע כזה יעניק לגולשים תחושה שהם מכירים אתכם לעומק, מה שבהכרח ישפר את הביטחון בעסק שלכם וכתוצאה מכך אחוזי ההמרה יגדלו וכך גם המכירות של אותם מוצרים\שירותים.

בין הדפים שחשוב לשלב בכל אתר אינטרנט מקצועי ניתן למצוא דף אודות החברה, דף ליצירת קשר, דף אודות השירותים ו/או המוצרים המומלצים של העסק וכן דפי עזר הכוללים מאמרים מקצועיים וטיפים חשובים, שייצרו ערך מוסף חשוב עבור הגולשים באתר- אלה כלים שנועדו לשפר את חוויית הקנייה של הגולשים.

כמה עולה לבנות אתר באינטרנט?

בשלב הזה אתם בוודאי שואלים את עצמכם כמה הקמת האתר צפויה לעלות לכם. חשוב לציין כי המחירים של הקמת האתר משתנים בהתאם לגודלו של האתר, סוג האתר ומטרתו, בדיוק כפי שכל עסק שונה בתכלית מעסק אחר, אפילו באותה קטגוריה.

בהערכה גסה, ניתן לומר כי המחירים עבור הקמת האתר מתחילים מכמה אלפי שקלים, כך שללא ספק מדובר בהוצאה כלכלית לא מבוטלת. יחד עם זאת, עליכם להתבונן בהוצאה הזו בתור השקעה חכמה ויעילה, שכן בטווח הארוך, האתר לא רק אמור להחזיר את ההשקעה, אלא אף לשפר ולהגדיל משמעותית את היקף הלקוחות וההכנסות שלכם.

הכנו עבורכם תשובות לשאלות נפוצות העולות ע"י לקוחות שפונים אלינו לפני שלב קבלת הצעת המחיר. אנו מקווים שתמצאו שימוש בתשובות והן יוכלו ללוות אתכם הלאה, עד לשלב בניית האתר.
להמשך קריאה
אפיון אתר אינטרנט צריך לרדת לרזולציות מאוד מדויקות - הגדרות מטרות ויעדים, המעטפת הויזואלית, הניווט באתר, מערכת ניהול התוכן ועוד.
להמשך קריאה
אחד הדברים הראשונים שצריך לחשוב עליהם עם הקמת עסק חדש, הוא המיתוג הויזואלי שלו. המשימה הראשונה העומדת בפניכם בהקשר הזה היא עיצוב לוגו לעסק.
להמשך קריאה
מעוניינים לבנות אתר מותאם למכשירי סמארטפון - אייפון, גלאקסי ועוד? קראו את הדגשים שלנו להקמת אתר מותאם למכשירים חכמים.
להמשך קריאה
במאמר הבא ניגע בכל הדגשים החשובים שצריכים להופיע באתר אינטרנט מוצלח המותאם ליסודות השיווק באמצעות אתרי אינטרנט.
להמשך קריאה
יצירת קשר
077-4604410

להצעת מחיר ומידע נוסף, כיתבו לנו כעת:

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*