התחייבות לתוצאות - פרסום ושיווק באינטרנט

לא פעם השימוש בשירותיה של חברה האמונה על תחום הפרסום והשיווק באינטרנט, הוא זה שמחולל את ההבדל בין אתר מדשדש לבין אתר מצליח ואיכותי. כאשר אנו רותמים את יכולתנו ואת הכלים העומדים לרשותנו לצורך פרויקט קידום ושיווק האתר, אנו עושים זאת מתוך הידיעה שנוכל לשפר את כמות הכניסות ואחוזי ההמרה של האתר, במטרה לאפשר לבעל העסק להרוויח יותר כתוצאה משיתוף הפעולה עמנו.

אם נאבחן שאין ביכולתנו לסייע למינוף המוצר או הפרויקט שהתבקשנו להוביל, לא נציע את השירותים שלנו. אנו לא רואים את עצמנו כחברה המוכרת שירותים או מוצרים בסיטונאות, אלא המטרה שלנו היא ליצור קשרי עבודה פוריים וארוכי טווח עם לקוחות החולקים איתנו אינטרסים משותפים.

הצעות פרסום כושלות – לא אצלנו!

כחברה המעורה בנעשה בזירה הוירטואלית, אנו נחשפים לחברות פרסום אשר בוחרות ביודעין לנצל טרנדים ואת הצורך של בעלי העסקים להגדיל את מעגל הלקוחות בכל דרך אפשרית - כדי להציע להם הצעות לא אטרקטיביות שסופן ידוע מראש.

הכוונה לשותפויות חד פעמיות שנועדו להניב רווחים נאים עבור חברת הפרסום אך לא לקדם בפועל את בעל העסק עצמו. שותפויות כאלה לא מאריכות ימים מטבען, מה שגורם לחברות הפרסום לחפש מיד את המטרה הבאה בתור.

התוצאה העגומה הזו היא למעשה כרוניקה ידועה מראש כאשר מנסים לשווק ללקוח טרנדים עכשוויים באמצעות אסטרטגיות שיווק אגרסיביות. הטכניקות הללו אמורות להבטיח תוצאות מהירות, מה שקורץ לבעלי העסקים, אך כאמור- התוצאות הללו לא מחזיקות מעמד ובוודאי שלא מסייעות בהשגת יעדים.

הצטרפו אלינו לשותפות רווחית

אנו מזמינים כל בעל עסק המעוניין להתפתח ולגדול באינטרנט ויודע שהמוצר שלו אטרקטיבי ומשתלם לצרכן, ליצור איתנו קשר על מנת שיחד נוכל לבחון את אסטרטגיית הפרסום והקידום היעילה ביותר. שיקולי עלות מול תועלת תמיד נמצאים לנגד עיננו ולכן אנו מתחייבים להציע הצעות עסקיות רק מתוך אמונה שלמה בפוטנציאל של בעל העסק להרוויח ולהתפתח מעצם ההתקשרות עמנו.

לא נתחייב, כמו חברות פרסום אחרות, ליעדים לא ריאליים שאותם לא ניתן לתחזק לטווח ארוך אלא נתחייב לשיפור במדדים, אותם ניתן יהיה לאמוד ולבחון באופן קונקרטי ונתחייב להוביל אך ורק פרויקטים שאנו יודעים שנוכל למנף ומאמינים בהם.

תנו לנו את המושכות בנושא פרסום העסק באינטרנט

חלק מכם בוודאי ירגישו הזדהות לנוכח הסיטואציה הבאה: בעלי עסקים פרפקציוניסטים, אלה שמשקיעים את כל מהותם בעסק, מרגישים צורך להיות אחראיים על שלל היבטיו השונים, כדי להרגיש בשליטה. אלא שכל בעל עסק צריך לעסוק במה שהוא מתמחה וטוב בו ולהשאיר את שאר המלאכה בידיהם של מקצוענים.

פרסום באינטרנט הוא ענף שצריך לדעת לעסוק בו במדויק ובמיומנות כדי להגיע לתוצאות הרצויות ולהצליח לגעת בקהלי יעד רחבים. בדיוק כפי שאנו, בתור חברת שיווק ופרסום באינטרנט, לא נעסוק בתחומים שאינם רלוונטיים להתמחות שלנו, כך אנו גם מעודדים בעלי עסקים שנדרשים גם כך להתמודד עם מטלות רבות כחלק משגרת עבודתם - לאפשר לנו למנף ולשווק את העסק בצורה נכונה בזירה הוירטואלית.

אנו קיימים בתחום הפרסום הוירטואלי מאז שנת 2006 ופועלים מתוך האמונה השלמה בתחום שלנו ובמה שאנו שואפים לקדם. במהלך שנות עבודתנו נחשפנו לכל מיני אסטרטגיות שיווק אפשריות, גם אגרסיביות וגם מתונות יותר ובנינו אינספור אסטרטגיות ותוכניות פעולה עם הלקוחות שלנו, בהתאם לתקציבים ולמטרות שהגדרנו יחדיו.

אנחנו דוגלים בגישה חיובית ונטולת התחייבות. נשמח להעניק עצה לכל בעל עסק מבולבל אשר רוצה לבצע דריסת רגל ראשונה באינטרנט.
להמשך קריאה
יצירת קשר
077-4604410

להצעת מחיר ומידע נוסף, כיתבו לנו כעת:

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*