יועץ לבניית אתרים וקידום באינטרנט

בעלי עסקים המעוניינים להיכנס לעולם הוירטואלי במטרה להציע את שירותיהם ומוצריהם בזירה זו, לא תמיד מבינים במה כרוך העניין. מדובר בתהליך טבעי, שכן רוב בעלי העסקים מכירים אט אט את הזירה הוירטואלית, לרבות שירותיה השונים ועלותם, רק לאחר שהם כבר נמצאים בתוכה.

אחד השלבים הראשוניים בהקמת האתר, הוא בפנייתו של בעל העסק למספר חברות בניית אתרים. כל בעל עסק ממולח אשר רוצה לצאת עם ידו על העליונה, יבצע השוואת מחירים בין החברות השונות ואז יגלה כי העלויות בגין בניית אתר אינטרנט משתנות מחברה לחברה - לעתים באופן משמעותי ובהפרשים של אלפי שקלים בין הצעה להצעה.

הסיבה העיקרית לשוני הזה, שעשוי להיראות לחלקכם כתמוה ובצדק, נעוץ בסוג המוצר אותו תקבלו. הרי כיצד יתכן שחברות מסוימות יציעו לכם להקים אתר בעלות 1200 ₪ בלבד, בעוד שחברות אחרות יציעו לכם להקים אתר בעלות 5000 ₪ ומעלה? מדובר בהוכחה לכך שלעתים הזול הוא היקר.

כשאנו אומרים 'הזול הוא היקר', הכוונה לחברות המציעות הצעות מחיר זולות אמנם, אך בתמורה לכך מקימות אתרים המתבססים על תבניות קיימות ומערכות מוכנות. מדוע זה חמור כל כך? משום שיתכן כי יהיו שני אתרים בעלי מראה ותכונות דומות ואף יותר מכך - ייתכן כי האתר של המתחרים ייראה בדיוק כמו האתר שזה עתה הקמתם, מה שיפגע בכם באופן משמעותי ויגרום לכם לאבד כל שבב של ייחודיות.

כמו כן, למערכות המוכנות ישנם חסרונות נוספים, המתבטאים בחוסר מוכנותה של המערכת להתגמש לצרכיו של בעל האתר אלא להיפך - מחייבים את בעל האתר להתאים עצמו למוגבלויותיה של המערכת בשל עלות ההקמה הנמוכה ששילם. עובדה זו אמנם חוסכת כאמור בעלויות אך היא גם גורמת לבעל האתר לרדת בסטנדרטים ולהתפשר על פחות מהטוב ביותר. התפשרות זו עלולה לעלות לבעל האתר בכושר השיווקי של האתר ומכאן גם ברווחי העסק שלו.

תפקידו של יועץ לבניית אתרים ושיווק באינטרנט

הבעיות שהזכרנו, הן רק חלק מהבעיות בהן עתיד בעל העסק להיתקל בעת כניסתו לעולם הוירטואלי - ויתכן שאף הקלות שבהן. לכן, רצוי מאוד שתיעזרו בגורם (חברה או בעל מקצוע) המעורה בנעשה בזירה האינטרנטית ובתחום בניית האתרים וקידומם בפרט.

רק גורם מקצועי בתחום המורכב הזה, יוכל לסייע לכם להחליט מהי הדרך הטובה ביותר לנהל את אתר האינטרנט שלכם וכיצד לשווק אותו בצורה אפקטיבית, במסגרת התקציב הקיים ומבלי שתיפלו להצעות של שרלטנים.

בין אם תקציבכם הוא נמוך או גבוה, אותו גורם מקצועי יוכל להעניק לכם אומדן לשירותים שונים ועלותם, על מנת שתוכלו לבצע את ההחלטות העסקיות שלכם על בסיס אותם נתונים. בעולם הוירטואלי, כמו בכל תחום אחר, ידע הוא כוח ולכן ככל שתקבלו יותר אינפורמציה מדויקת - כך תטיבו לבצע החלטות עסקיות נבונות.

ייעוץ מיידי עם מומחה לבנייה ושיווק באינטרנט!

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר, על מנת שנוכל לסייע לכם להבין את המשמעויות השונות הנגזרות מהקמת אתר האינטרנט וקידומו בזירה הוירטואלית. באמצעותנו תוכלו לגלות מהן העלויות הנפוצות בשוק וכיצד לבצע בחירות נכונות במסגרת אותן עלויות. הייעוץ שלנו ניתן ללא תשלום וזאת כחלק מהשירות שאנו מציעים לכלל לקוחותינו.

תפקידו של יועץ בניית אתרים לא מתחיל ונגמר בדאגה לפרטים הטכניים של האתר. על מנת שאתר עסקי יצליח - נכון, עליו לעבוד ברמה הטכנית, אך עליו גם לספק מענה עבור...
להמשך קריאה
יצירת קשר
077-4604410

להצעת מחיר ומידע נוסף, כיתבו לנו כעת:

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*