יועץ לשיווק באינטרנט \\ טל גולדפרב

אני מאמין שעם מעט הכוונה וטיפים טובים, כל בעל עסק יכול להפוך את האינטרנט למקור נוסף להשגת לקוחות. כלים המתאימים לשיווק ברשת מקיפים את בעל העסק בכל העת ולכן השאלה היחידה היא האם יטיב להשתמש בהם בצורה נכונה, במטרה לממש את הפוטנציאל של העסק שלו.

סוף מעשה במחשבה תחילה ולכן עוד לפני שבעל העסק יתחיל לירות חצים אל עבר המטרות החשובות לו, עליו קודם כל להבין שגם שיווק אינטראקטיבי מוכרח להיות חלק מתוכנית השיווק הכללית של העסק. כיום אחוז מכובד מכלל הפעילות הצרכנית מתבצע אונליין ולכן לשם אמורים להיות מכוונים חציו של בעל העסק - מדובר בנתח שוק משמעותי, עליו אסור לו לוותר.

כאן בדיוק יועץ לשיווק באינטרנט נכנס לתמונה: תפקידו לסייע לבעל העסק לפעול במישור השיווק האינטרנטי, שהוא למעשה חלק ממישור השיווק הכללי, כך ששני המישורים יתקיימו בנפרד וגם יתכתבו במקביל. רק כך יוכל בעל העסק למשוך לקוחות מתוך גזרת האינטרנט וגם מחוצה לה, במטרה להגדיל את הרווחיות של העסק.

באמצעות בניית אסטרטגיית שיווק נכונה ברשת וההיעזרות ביועץ השיווק, יוכל בעל העסק לחסוך לא רק בכסף, אלא חשוב מכך - גם בזמן יקר.

מרבית בעלי העסקים אשר בוחרים להיכנס בעצמם לזירה הוירטואלית ללא כל הכנה מוקדמת, מוצאים את עצמם לרוב מזרימים כספים לריק, מבלי לדעת לאן מועדות פניהם. שיווק באינטרנט לא עובד בצורה רנדומאלית ולכן צריך לדעת לכוון לאפיקים הנכונים ולא לירות באפילה. מי שהקדיש תקציבים לצורך השיווק האינטרנטי ולא ראה תוצאות - סימן שלא התייעץ עם יועץ לשיווק באינטרנט ולא ייעד את התקציב למקומות הראויים.

יועץ השיווק באינטרנט מסייע לכוון ולפקס את בעל העסק, כך שידע בדיוק מהם צעדיו הבאים ויוכל להגיע לתוצאות נאות תוך מינימום זמן ומאמצים. מאחר שבעידן האינטרנט הכל עובד באופן מיידי, כך גם התוצאות יכולות להיות מיידיות - כל עוד נעזרים בגורם המתאים ופועלים בצורה נכונה.

יועץ השיווק באינטרנט יתאים את טכניקת השיווק הייחודית בהתאם לעסק ולצרכיו. חוקר פרטי לדוגמא, אשר דיסקרטיות היא ערך עליון מבחינתו, לא יכול להרשות לעצמו לפרסם את עסקיו בפייסבוק וזאת למרות הדעה הרווחת שכולם צריכים לפרסם שם. יועץ השיווק יודע לחשוב מחוץ לשבלונה הקבועה, על מנת להתאים את תוכנית השיווק לעסק ולא להיפך.

תוכנית שיווק שיבנה היועץ תכלול את מכלול הצעדים שיש לבצע על מנת לבנות את המותג ברשת ולייצר סביבו עניין, תגדיר באופן מדויק את התקציב שיידרש למטרה הזו ותעבוד עם הנתונים בשטח על מנת להתייעל. תוכנית שיווק מוצלחת, כזו שתהיה סגורה הרמטית מכל הכיוונים ולא תכיל קצוות פרומים- תאפשר לבעל העסק לממש אותה בעצמו וכך לחסוך סכומי כסף גדולים.

טל גולדפרב - יועץ לשיווק באינטרנט

טל גולדפרב מנהל את מחלקת השיווק והפרסום בחברת Revolution ובאמתחתו ניסיון רב בליווי וקידום עסקים באינטרנט. טל גולדפרב הוביל פרויקטים רבים ברשת עד להצלחתם המוכחת וכעת הוא יכול גם להוביל את הפרויקט שלכם! לצורך יצירת קשר וקבלת ייעוץ ללא התחייבות ע"י טל גולדפרב - לחצו כאן ליצירת קשר.יצירת קשר
077-4604410

להצעת מחיר ומידע נוסף, כיתבו לנו כעת:

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*