ייעוץ והכוונה לפני בניית אתר עסקי

בלעדי לגולשי האתר - ייעוץ והכוונה מקצועית ללא התחייבות!

בניית אתר אינטרנט נתפס כצעד מבהיל בעיניי בעלי עסקים רבים, אשר אינם מגיעים מהתחום ולכן גם אינם יודעים במה כרוכה בניית האתר. החשש הזה עשוי לגרום לבעלי העסקים להתמהמה ולדרוך במקום- מה שלא מאפשר להם לממש את פוטנציאל העסק שלהם ברשת.

תהליך בניית האתר אינו מפחיד ברגע שנכנסים לתוכו ובוחרים בפרטנר המתאים שיידע להוביל אך גם להקשיב ולממש את רצונות הלקוח. פתאום כל אותם המושגים שנראו עד לפני רגע כטרמינולוגיה זרה - הופכים לשפה שגורה בפיו של הלקוח וזה מגלה שהשד לא נורא כל כך כפי שזה נראה.

ליווי וסיוע מקצועי ע"י המומחים שלנו!

אנו אוחזים בניסיון רב בהקמת אתרי אינטרנט. לאורך השנים, הזדמן לנו לעבוד עם סוגי לקוחות שונים - החל מלקוחות ש"שוחים" בתחום ועד ללקוחות שהתחום הזה מפחיד אותם או כאלה שכבר נכוו בעבר. אנו יודעים לתקשר עם כל לקוח ולבנות אתר שתפור למידותיו וצרכיו. עוד לפני שלב בניית האתר, נשמח לסייע מקצועית ולספק מענה ברור ובגובה העיניים לכל לקוח שפונה אלינו להתייעצות.

נפלו ברשת

הזכרנו את ז'אנר הלקוחות שכבר התנסה בעבודה עם חברת אתרים ונכווה. מדוע זה כל כך נורא? משום שחוויה לא חיובית עם חברת בניית אתרים מסתכמת בתוצר סופי גרוע, או במילים אחרות - אתר ש"שתה" סכומי כסף רבים, אך לא נבנה בצורה שיכולה למשוך אליה לקוחות. מה שחמור יותר מהתוצר הסופי הוא שהלקוחות פעמים רבות מאבדים אמון בחברות בניית האתרים ולכן השלב הראשון בהתקשרות איתם יהיה תהליך בניית האמון בחזרה, במטרה להוכיח להם שיש גם צד אחר לחברות בניית האתרים, הצד שלנו- האמין והמקצועי.

לא מחייבים להתחייב!

אנחנו דוגלים בגישה חיובית ונטולת התחייבות. נשמח להעניק עצה לכל בעל עסק מבולבל אשר רוצה לבצע דריסת רגל ראשונה באינטרנט. אם החליט בעל העסק להמשיך לשתף איתנו פעולה - מה טוב, אך גם אם לא, נאחל לו בהצלחה ונקווה שהעצה שהענקנו לו תשמש אותו בהמשך. חבל שתוותרו על הייעוץ איתנו מתוך החשש להתחייב.

שירותי הייעוץ שאנו מעניקים הם חופשיים ואין לנו עניין לכבול אלינו אף אחד. המטרה שלנו היא להמשיך לתחזק קהילת לקוחות מרוצים, שבחרו בנו מתוך בחירה חופשית ואחראית.

יצירת קשר
077-4604410

להצעת מחיר ומידע נוסף, כיתבו לנו כעת:

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*