כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט

האינטרנט מספק לנו אינפורמציה עדכנית בכל נושא שניתן להעלות על הדעת ולכן יש לו חשיבות רבה גם ברמה הצרכנית, שכן כיום גולשים המעוניינים לבצע רכישת מוצר או שירות, נוהגים לחפש אודותיו מידע ברשת במטרה להבין מי עומד מאחוריו ומהי איכותו.

בעלי אתרים צריכים להעניק לגולשים קרדיט גדול, משום שאלו נוהגים לבצע מחקר הרבה יותר מעמיק לפני רכישה, מאשר ניתן להעלות על הדעת. לכן, אסור לזלזל באינטליגנציה של הגולשים אלא ההיפך הוא הנכון - חשוב לספק להם את כל המידע לו הם צמאים.

כתיבת תוכן על בסיס קבוע באתר האינטרנט העסקי שלכם

כדי לספק לגולשים מענה לסקרנותם, יש לדאוג לפרסם תוכן באופן קבוע באתר. אלא שלפרסום הזה, ישנם מספר תועלות אשר אינן מסתכמות רק בסיפוק יצר הסקרנות: תוכן מסייע לשפר את קידומו של האתר בגוגל, מאריך את ביקורם של הגולשים באתר ומגדיל את האמון של הגולשים בכם. למעשה, קיים קשר ישיר בין איכות התוכן ותדירות הפרסומים לבין אחוזי ההמרה והמכירות של העסק.

האם כל תוכן מספק את הסחורה?

כפי שציינו קודם לכן, עליכם לצאת מנקודת הנחה שהגולשים שלכם הם קהל אינטליגנטי ולהתייחס אליהם בהתאם ועם הכבוד הראוי. קהל אינטליגנטי נהנה לקרוא תכנים כתובים היטב ועל כך עליכם להקפיד. מה זה בעצם אומר? קודם כל, הכוונה לתוכן שמנוסח ללא שגיאות כתיב. הקפידו לעשות הגהה לפני שאתם לוחצים על כפתור \\\'פרסם\\\'.

שנית, התכנים אמורים להיות מנוסחים בצורה קריאה, זורמת וקצרה יחסית (עד 500 מילים), קחו בחשבון שבאינטרנט לא נהוג לקרוא טקסטים ארוכים מאוד. כדי להבטיח זרימה נכונה של הטקסט, הקפידו להעביר את המסר העיקרי כבר בתחילתו, כדי לשמור על רמת העניין של הקוראים. לבסוף, חשוב להקפיד על מבנה נכון ונוח של הטקסט, תוך חלוקה לפסקאות ותתי כותרות.

שירותי תוכן מקצועיים ואמינים

אנו מציעים שירותי כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט. לאחר שבע שנות ניסיון בתחום ולאחר שניהלנו למעלה מ-250 אתרי אינטרנט, אנו מודעים לחשיבות העצומה של יצירת תוכן עבור האתרים ולכן אנו מציעים לכם להיעזר בשירותינו ובניסיוננו העשיר, על מנת לעדכן את האתר שלכם במאמרים מקצועיים שיתרמו לו רבות.

נשאלת השאלה, כיצד ניתן לייצר תכנים העוסקים בנושאים שונים, ע"י מי שאינו בעל מקצוע בתחום ובקיא בהיבטיו השונים? נציין כי ראשיתו של תהליך יצירת התוכן הוא בלמידת התחום והכרת הנושא ברמה מקיפה. לאחר שנוצר בסיס המאפשר יצירת טקסט, אנו מתייעצים עם הלקוח בניסיון לקבל ממנו דגשים חשובים ובמטרה להבין את הנושא בצורה יסודית אפילו יותר. רק לאחר קבלת האינפורמציה הנדרשת, אנו ניגשים למלאכת הכתיבה במטרה ליצור מאמר איכותי ומקצועי. הטיוטה הראשונית עוברת בדיקה ואישור ע"י הלקוח ושינויים בתוכן מתבצעים בהתאם לדרישה.

יצירת קשר
077-4604410

להצעת מחיר ומידע נוסף, כיתבו לנו כעת:

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*