למה עסקים נכשלים? מכישלון להצלחה

אנחנו, אנשי השיווק והפרסום, מרגישים ברי מזל לנוכח הזכות שניתנה לנו לסייע לבעלי עסקים בעלי פוטנציאל לא ממומש - להגשים אותו במלואו, לייעל את העסק ולהגדיל את מעגל הלקוחות.

לאורך השנים עבדנו עם בעלי עסקים רבים ונוכחנו לגלות כי לעתים האהבה לעסק וחשיבותו בעיניי בעליהם, גורמת להם לראות רק את חצי הכוס המלאה וכתוצאה מכך לטאטא מתחת לשטיח נתונים ממוצעים ומטה. שלב ההדחקה הזה עובד גם כאשר העסק לא ריווחי כלל, מה שרק עשוי להחמיר את הבעיה עוד יותר.

מסייעים לעסקים לשפר ביצועים!

אנחנו עוזרים לבעלי העסקים לשים את הקץ לשלב ההדחקה ומעודדים אותם להכיר בנתונים השליליים, בין אם הם רבים או לא, להפיק מהם לקחים הכרחיים וכתוצאה מכך לייעל את העסק, או כמו שאנחנו נוהגים לומר - להפוך את הלימונים ללימונדה.

הקושי בניהול העסק מוכר היטב גם לבעלי עסקים שכבר הצליחו לעבור את המכשולים הראשונים וגם לבעלי עסקים הנמצאים בתחילת דרכם, שכן הצורך להגדיל את מעגל הלקוחות ולהתפתח הוא אוניברסאלי ותקף לכל שלב שבו נמצא העסק.

מדוע מדובר במשימה מורכבת? משום שבמקביל לחיפוש הלקוחות החדשים, על בעל העסק לשמר את הלקוחות הקיימים, לתפעל את העסק בצורה שוטפת על שלל ההיבטים היומיומיים ומעת לעת גם לנסות להמציא את הגלגל מחדש, במטרה ליצור ייחודיות מסוימת מול המתחרים. לא פלא שבין כל המטלות המורכבות האלה, נושא השיווק מתמסמס ולעתים נעלם לחלוטין, מה שעשוי להביא להידרדרות עסקית במדרון תלול.

Revolution שיווק באינטרנט מבוסס תוצאות!

כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה ותפקידנו הוא לשנות את התפיסה השיווקית של בעלי העסקים, בין אם הם בסך הכל מעוניינים לממש את אפשרויות הפרסום העומדות מולם ובין אם הם מרגישים אובדי עצות ועומדים במקום.

נתקלנו במקרים רבים שבהם המוצרים או השירותים שהציע בעל העסק היו אכן איכותיים ואטרקטיביים, אך העסק בכל זאת לא הצליח לממש את הפוטנציאל המלא שלו , עקב הקושי להציג את המוצר לקהל, לתחזק את העסק ברמה השוטפת וכו'.

באמצעות הכלים העומדים לרשותנו, יחד עם הניסיון והוותק בתחום, הצלחנו לקדם בעלי עסקים אשר הרגישו קושי להתרומם, להגדיל את מעגל הלקוחות באינטרנט ולבסוף להביא לשינוי חיובי ברווחים של העסק כולו. המטרה שלנו היא להביא לניצול מלא של המשאבים שעומדים בפנינו יחד עם הפוטנציאל של העסק על מנת ליצור מקסימום תוצאות.

בעלי עסקים, אם גם אתם מרגישים שנושא השיווק של העסק הוא עקב האכילס שלכם, פנו אלינו על מנת שנוכל לבחון יחדיו את אפשרויות הפרסום והשיווק המתאימות לכם.עסקים קטנים יכולים לשווק את עצמם (כמעט) באותה יעילות כמו עסקים גדולים. באמצעות תכנון קפדני ניתן להגיע לתוצאות נאות ומשמעותיות בערוצי השיווק השונים באינטרנט.
להמשך קריאה
יצירת קשר
077-4604410

להצעת מחיר ומידע נוסף, כיתבו לנו כעת:

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*