מחקר מתחרים ובדיקת כדאיות הפרסום

בעלי עסקים המעוניינים לשווק את העסק שלהם באינטרנט, צריכים לדעת בפני מה הם עומדים ובמה זה כרוך מבחינת הקצאת שעות עבודה והיקף הוצאות כספיות. יחד עם זאת, הם מצפים להבין האם זה ישתלם להם והאם הם יצליחו להפיק את המיטב באמצעות הפרסום.

המדיניות בחברה שלנו היא לעבוד עם בעלי עסקים המציעים מוצרים \ שירותים אטרקטיביים שבעזרת הכלים והיכולות שלנו, יגדילו את היקף הלקוחות שלהם דרך האינטרנט. אנו לעולם לא ניתן הצעת מחיר לפרסום באינטרנט לבעלי עסקים שאנו מעריכים כי הפרסום באינטרנט לא ישיג את התועלת והרווח ביחס להשקעה.

פנו אלינו עוד היום לבדיקת כדאיות הפרסום של העסק שלכם!

ניתוח מתחריםבעלי עסקים – אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, לפרט אודות העסק שלכם ולציין איזה שירות\מוצר אתם רוצים לשווק באמצעות האינטרנט. אנו נבצע מחקר שוק, נבחן את המתחרים הפועלים בשוק ואת היקף התנועה המשוער, ובמידה ונעריך כי קיימת כדאיות לפרסום העסק שלכם באינטרנט, נציע לכם הצעה עסקית לפרסום באינטרנט. אינכם מחויבים לנו ואינכם חייבים לקבל את הצעתנו.


מלאו את הטופס ליצירת הקשר המופיע בצד שמאל, ואנו נחזור אליכם בהקדם עם מענה מקצועי בנושא ניתוח המתחרים ובדיקת כדאיות הפרסום של העסק שלכם בערוצי הפרסום השונים באינטרנט.


יצירת קשר
077-4604410

להצעת מחיר ומידע נוסף, כיתבו לנו כעת:

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*