שירותי ניהול אתרים - מנהל אתר אינטרנט

חיסכון משמעותי בזמן, זמינות גבוהה ומענה לכל פנייה!

בעלי עסקים רבים כבר הפנימו את הכוח השיווקי של האינטרנט והגדירו נתח מכובד מתקציבם לצורך מינוף העסק ברשת. כתוצאה מכך, התחרות העיקרית בין בעלי העסקים מתרחשת כעת דווקא בזירה האינטרנטית, אליה נוהרים עוד ועוד מצטרפים חדשים.

מאחר שהתחרות ברשת היא מאסיבית כל כך, היום כבר לא מספיק לבנות אתר אינטרנט או לדאוג לפרסם אותו בכמה אינדקסים לכל היותר: תמיד יהיה מי שיציע אתר טוב, מתקדם ומעודכן יותר ולכן יש לדעת לעמוד באותו רף כדי להגדיל את המכירות. אתרי אינטרנט רדומים שעומדים במקום, בעוד שעולם האינטרנט ממשיך להתפתח ולצמוח- מוצאים עצמם הרחק מיתר המתחרים וזה לא מצב שבעלי העסקים יכולים או רוצים להרשות לעצמם (בוודאי לא אחרי שהשקיעו אלפי שקלים בבניית האתר שלהם).

כדי לעמוד בתחרות, לא מן הנמנע שיהיה צורך להאציל סמכויות ולאפשר לאנשי מקצוע לסייע בעדכון האתר, בהתאם לתחום התמחותם. כזה הוא למשל מנהל אתרים מקצועי, אשר אוחז בניסיון בתפעול, תחזוק וייעול אתר אינטרנט עסקי- הוא יוכל לקחת מכם חלק מהמשקל הרב המונח על כתפכם, על מנת להוציא את הפוטנציאל המקסימאלי מהאתר וגם כדי לאפשר לכם להתרכז בנושאים אחרים.

מהו תפקידו של מנהל אתרים?

תפקידו של מנהל האתר הוא אינו תמיד מוגדר, שכן מדובר בפונקציה של אופי האתר שאתם מתחזקים. אתר גדול עם פלטפורמת מכירה, ידרוש מטבע הדברים צורת ניהול שונה מאשר אתר קטן ולא מורכב יחסית. באופן כללי ניתן לומר כי למנהל האתרים מספר תפקידים מרכזיים: לערוך גיבוי לאתר באופן קבוע, לנהל ולהסדיר את זכויות הגישה של כלל המשתמשים באתר, לטפל בפניות שמגיעות לדוא"ל של מנהל האתר, לוודא שהקישורים המופיעים באתר תקינים, להפיץ עלונים (או ניוזלטר) בקרב משתמשים רשומים ועוד.

באתרים מסוימים תפקידו של מנהל האתר עשוי להיות בעיקר טכני וקשור בקודים של האתר ואילו באתרים מסוימים, תפקידו של מנהל האתר יהיה להיות אחראי על התוכן, כך שהוא ממש יצטרך להיות בקיא ברזי הקופירייטינג והכתיבה. ישנם אתרים שיחייבו את מנהל האתר להיות אקטיבי ולעדכן את האתר על בסיס יומיומי וחלק מהאתרים ידרשו עדכונים פחותים מכך- כך שלא ניתן להשוות מנהל של אתר Y למנהל של אתר X.

למה חשוב להשתמש בשירותיו של מנהל אתרים?

בטווח הקצר, מנהל אתרים עשוי להיראות כמו הוצאה מעיקה ואולי אפילו מיותרת. כשזה נוגע לאתר שלכם, תמיד עליכם להתבונן בו כמרוץ לטווח ארוך ולזכור שכל הוצאה כזו, בתנאי שהיא מושקעת בחכמה - תחזיר את עצמה בהמשך.

מנהל אתרים מוריד מכם את האחריות לנהל ולתחזק את האתר בעצמכם, מה שחוסך לכם זמן רב ומכאן גם כסף. בנוסף, לא לכל בעלי האתרים יש את הידע הדרוש כדי לנהל את האתר כראוי ולכן אין ספק שהטלת האחריות על איש המקצוע תייעל את העבודה. זכרו שככל שהאתר יראה מקצועי ומזמין יותר- כך יבקרו בו יותר גולשים ומעגל המכירות יגדל.

ניהול אתר אינטרנט מקצועי בחסות Revolution

בתור חברה מובילה לפרסום ושיווק ברשת, אנו מתחזקים למעלה מ-200 אתרי אינטרנט של לקוחותינו. המגוון העצום הזה גרם לנו להיתקל כמעט בכל סוגי הבעיות הקיימות וכתוצאה מכך כיום אין בעיה, סוגיה או תקלה שלא נדע למצוא לה פתרון מהיר. אנו מבינים את גודל האחריות הכרוכה בניהול אתרים ולכן מתחייבים לספק זמינות גבוהה ומענה זריז לכל פנייה.

יצירת קשר
077-4604410

להצעת מחיר ומידע נוסף, כיתבו לנו כעת:

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*