ניצול אירועים וחגים לשיווק ולפרסום של העסק

למה המתחרים שלכם מגדילים את המכירות ואתם לא?

אחת הטעויות הקריטיות של בעלי העסקים היא לא לזהות את הפוטנציאל השיווקי האדיר שטמון באירועים מיוחדים ובחגים. מי שלא יודע למנף לטובתו את האירועים הללו, מעניק אוטומטית יתרון עצום למתחרים שמשכילים לנצל את התקופה הזו לטובתם.

מדינת ישראל היא מדינה משופעת חגים וכתוצאה מכך, כל כמה חודשים אנו חוגגים חג נוסף או מציינים מועד מיוחד. אלה אירועים שכל המדינה מתעסקת בהם ומטבע הדברים הם גם זוכים לחשיפה גדולה באמצעי התקשורת ובאינטרנט.

מאחר שהלך הרוח הכללי של התושבים משתנה בתקופה הזו, צריך לדעת לנצל אותו גם מבחינה שיווקית. בעלי עסקים שיודעים לנצל את האירועים הללו לטובתם ולהתכונן אליהם מבעוד מועד עם הצעות מיוחדות בשילוב עם מוצרים ממוקדים - יוכלו ליהנות מהגדלת רווחיהם באותה תקופה בשנה באופן משמעותי.

דוגמא לניצול חג להגדלת מכירות בעסק

בראש השנה רובנו שולחים לקרובי משפחה וחברים זר פרחים או מתנה אחרת לכבוד השנה החדשה, לרוב בשילוב עם ברכה. אלא שלא כולם מוכנים להסתפק במתנה הבנאלית ורבים מחפשים מתנה מקורית ומרשימה יותר. אם נדע לספק מענה לצורך הזה ולבנות מוצר שיהיה מספיק איכותי, מקורי ובמחיר הולם - הרי שכך נוכל לגזור קופון על חשבון החג וכל הצדדים יצאו נשכרים.

אם אתם בעלי חנות פרחים לדוגמא, העניקו את האפשרות למזמינים להוסיף צ'ופר קטן ולא יקר לצד זר הפרחים הסטנדרטי במטרה להעשיר אותו, כמו לדוגמא שוקולדים חגיגיים. כך אתם מנצלים את רצונו הטוב של הלקוח להעשיר את המתנה לטובתכם ואילו המתנה עצמה נראית ייצוגית יותר ומשרתת את רצונו של הלקוח.

הכל מתחיל באינטרנט – ניצול אירועים וחגים באינטרנט

האינטרנט היא הזירה הטובה ביותר לניצול האירועים והחגים למטרות שיווק, שכן רוב הקניות וההזמנות לקראת החגים מתחילות בחשיפה שמקורה ברשת. שאר אפיקי הפרסום מצטרפים לרוח החג מאוחר יותר, אך באינטרנט מתחילים 'לטפטף' ללקוחות מידע שיווקי לקראת החג בשלבים מוקדמים.

לכן, אם תצפו מראש את התופעה הזו לקראת עונת החגים שבפתח ותייצרו דפי נחיתה ומודעות פרסום שיפורסמו בגוגל, בפייסבוק ובשאר הרשת - תזכו כאמור בחשיפה שהיא לא רק אינטנסיבית, אלא גם זולה ומשתלמת. מכאן נובע שתכנון נכון וחשיבה לטווח ארוך הם קריטיים לשיפור המכירות בעסק.

חברת Revolution מתמחה בבניית דפי נחיתה ויצירת באז לפני אירועים וחגים. אנו נשמח לבנות יחד איתכם אסטרטגיית פרסום לפני אירוע או חג מתקרב, כך שתוכלו לנצל את הפוטנציאל השיווקי הטמון במועדים אלו, לצורך מקסום רווחים.היתרון הגדול שיש לרשת האינטרנט על פני ערוצי פרסום אחרים הוא שכאן לעולם לא תגיעו לתקרה של הפוטנציאל השיווקי שלכם ולעולם לא תרגישו תחושת מיצוי.
להמשך קריאה
יצירת קשר
077-4604410

להצעת מחיר ומידע נוסף, כיתבו לנו כעת:

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*