עיצוב לוגו לעסק חדש

אחד הדברים הראשונים שצריך לחשוב עליהם עם הקמת עסק חדש, הוא המיתוג הויזואלי שלו. המיתוג הויזואלי לא רק מסייע לעסק לייחד את עצמו בים העסקים האחרים הקיימים בשוק, אלא הוא גם מקל על הלקוחות לזכור אותו - מעצם הפיכתו למוחשי יותר.

הקמתם עסק חדש שמציע מוצרים או שירותים איכותיים וייחודיים? עליכם כעת לבנות סביבו מעטפת חיצונית שתשקף את טיב אותם מוצרים ו/או שירותים. המעטפת החיצונית הזו היא שתמשוך את הלקוחות, תעודד אותם להכיר את העסק בצורה יסודית יותר וגם תגרום להם לזכור אותו ולזהות אותו מתוך ההיצע הקיים בהמשך.

למה לוגו כל כך חשוב למיתוג עסק?

כדי להבין את חשיבותו של הלוגו, נסו להיזכר במותגים עולמיים שמלווים את חיי היום יום שלכם. סביר להניח שהאסוציאציה הראשונה שתקפוץ לראשכם כשתחשבו על אותם מותגים יהיה הלוגו שלהם או לפחות הגוון המזוהה איתם. המותגים החזקים ביותר הצליחו לתבוע בעלות על גוונים ספציפיים, שהפכו פתאום להיות יותר מזוהים איתם מאשר עם אובייקטים בסיסיים אחרים, כמו למשל אדום עם קוקה קולה.

עיצוב לוגו מקצועי זו הוצאה כספית חשובה והכרחית!

כיום כל אחד יכול ללמוד פוטושופ ועיצוב בסיסי באמצעות מדריכים הקיימים ברשת. ניסיון הלמידה הזה מבורך ובהחלט יכול לחסוך פנייה לגורמים חיצוניים לעיצוב לוגו ובכך גם לחסוך כסף. יחד עם זאת, בכל הנוגע לעיצוב לוגו לא כדאי להקל ראש - אלא לפנות רק לטובים ביותר.

גם אם העיצוב שיצרתם נראה לכם בתור מעצבים חובבים כנאה או ידידותי למשתמש, עין מיומנת בוודאי תוכל לגלות טעויות בקומפוזיציה, בבחירת הגוונים או בכל קריטריון עיצובי אחר הקשור בלוגו. מעצבים מקצועיים יודעים ליצור עיצובים שהם לא רק אסתטיים ונקיים, אלא גם יודעים לפנות ללבו ובסופו של דבר גם לכיסו של הלקוח ולכן אלו הטעויות הקטנות שעלולות לעלות ביוקר לבעל העסק בטווח הארוך.

בחירה במעצב המתאים

גם הבחירה במעצב המתאים היא איננה מובנת מאליו וחשוב לבחור את האדם המקצועי ביותר - זה שמבין בניואנסים שיוצרים לוגו מנצח, זה שמקפיד על לוגו בעיצוב נקי ועם זאת יודע להוסיף לו את הסממן הייחודי שיכול לייחד את הלקוח.

על אף שתפקידו של המעצב הוא להתאים את עיצוביו למהות ובקשותיו של העסק, אין ספק שהוא מביא את טביעת ידו האישית לכל עיצוב ולכן מומלץ מאוד להתרשם מעבודותיו הקודמות. כשאתם מעלעלים בתיק העבודות תשאלו את עצמכם שאלות בתור לקוח מן המניין: האם העיצוב הזה מדבר אליי? האם הייתי זוכר אותו לטווח הארוך? האם הוא גורם לי להסתקרן ולרצות להכיר את העסק לעומק? אם עניתם על כל השאלות בחיוב, ייתכן שמצאתם את האדם המתאים למשימה!

במידה והינכם מעוניינים לקבל הצעות מחיר עבור עיצוב לוגו לעסק חדש - צרו איתנו קשר בכל עת.

הכנו עבורכם תשובות לשאלות נפוצות העולות ע"י לקוחות שפונים אלינו לפני שלב קבלת הצעת המחיר. אנו מקווים שתמצאו שימוש בתשובות והן יוכלו ללוות אתכם הלאה, עד לשלב בניית האתר.
להמשך קריאה
אפיון אתר אינטרנט צריך לרדת לרזולציות מאוד מדויקות - הגדרות מטרות ויעדים, המעטפת הויזואלית, הניווט באתר, מערכת ניהול התוכן ועוד.
להמשך קריאה
מעוניינים לבנות אתר מותאם למכשירי סמארטפון - אייפון, גלאקסי ועוד? קראו את הדגשים שלנו להקמת אתר מותאם למכשירים חכמים.
להמשך קריאה
במאמר הבא ניגע בכל הדגשים החשובים שצריכים להופיע באתר אינטרנט מוצלח המותאם ליסודות השיווק באמצעות אתרי אינטרנט.
להמשך קריאה
יצירת קשר
077-4604410

להצעת מחיר ומידע נוסף, כיתבו לנו כעת:

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*