פרסום עסקים ברשתות חברתיות

הטרנד החדש בעולם הפרסום והשיווק באינטרנט, הוא ללא ספק הפרסום באמצעות רשתות חברתיות - ועל כך יעידו כל מומחי האינטרנט פה אחד. את התופעה הזה ניתן להסביר בקלות: העלייה החדה בנוכחותם של הגולשים ברשתות אלו לצד העובדה שהרשתות החברתיות מציעות פלטפורמת פרסום ממוקדת מאוד - הפכו אותן למכרה זהב עבור המפרסמים.

משתמשי האינטרנט, שהיו בעבר קנאים לפרטיותם, החלו אט אט לשתף פרטים אישיים מיוזמתם, הודות לפלטפורמות החברתיות שעודדו זאת. עובדה זו חוללה מהפכה בעולם הפרסום, שכן פתאום ניתן היה למקד את אסטרטגיית הפרסום בהתאם לאותם נתונים ועל ידי כך ליצור שיטת פרסום יעילה מתמיד.

כמו כן, הרשתות החברתיות החלו לשמש קרקע פורייה ליצירת דיאלוגים ברשת, בין היתר על נושאי צרכנות, מה שהתסיס ודרבן את בעלי העסקים לנסות ולממש את הפוטנציאל השיווקי האדיר הזה. הפוטנציאל הזה קיבל ביטוי ומימוש ברגע שבו בעלי העסקים הצליחו ליצור שיח סביב המוצר או השירות שלהם ברשת החברתית ובכך להגדיל את מעגל הלקוחות של העסק.

פייסבוק - הרשת החברתית הראשונה

סביר להניח שהרשת הראשונה שקופצת לראש כשמדברים על רשתות חברתיות היא הפייסבוק ובצדק, שכן מדובר ברשת החלוצה והמובילה מכולן ולמעשה בעיקר עליה מבוססת תורת השיווק ברשתות החברתיות. היכולת להגיע לקהל רחב (הודות לפופולאריות של הרשת) ועם זאת ממוקד (הודות לנתונים האישיים של כל משתמש) כמו גם היקף החשיפה של הפייסבוק - כל אלה הפכו את הרשת החברתית לזירת פרסום אפקטיבית עבור בעלי העסקים.

כמו בכל תחום אחר, גם כאן חשוב מאוד לא לקחת את היעילות הזו כמובנת מאליו, אלא לדעת לפעול בצורה נכונה ולדעת כיצד יש לנצל את המתנות הנפלאות שהפייסבוק מעניקה לנו. רק כך נוכל ליצור מעגל לקוחות פוטנציאליים ואפילו להפוך אותם ללקוחות לכל דבר.

כל קהילה היא רשת חברתית בפני עצמה!

על אף שנכון להקדיש לפייסבוק את מירב מאמצי השיווק הוירטואליים ברשתות החברתיות, חשוב לזכור שלא מדובר ברשת החברתית היחידה ולכן ניתן למצוא ערוצי שיווק ברשתות חברתיות נוספות בהתאם לצורך / למוצר. חשוב מאוד לקחת בחשבון את מכלול הפתרונות העומדים בפנינו בעידן הרשתות החברתיות ולא למהר לרוץ לפתרון המובהק ביותר, תוך כדי התעלמות מהשאר.

אנו מומחים לפרסום ברשתות חברתיות ומציעים לכם לפנות אלינו, בכדי לבחון אפשרות של עבודה משותפת. במסגרת שיתוף הפעולה נבנה תוכנית פעולה המיועדת לרשתות החברתיות ובין היתר פייסבוק, קפה דה מרקר, פורומים גדולים ועוד.


יצירת קשר
077-4604410

להצעת מחיר ומידע נוסף, כיתבו לנו כעת:

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*