קידום אתרים לעמוד הראשון בגוגל

אם אתה לא שם, אתה לא קיים - וזו עובדה!

השאיפה של כל בעלי האתרים היא להגיע לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש בגוגל. הסיבה לכך פשוטה - מיקום טוב יותר בתוצאות החיפוש משמעותו חשיפה גדולה יותר וכתוצאה מכך גם יותר מכירות דרך האינטרנט. זה מה שגורם לבעלי אתרים להשקיע מאמצים רבים בקידום האתר בגוגל וזה גם מה שמפנה אותם לחברות קידום אתרים מקצועיות אשר יוכלו לסייע להם להשיג את יעדיהם.

הבחירה בחברת קידום אתרים אינה מבטיחה באופן אוטומטי השגת תוצאות רצויות, אלא חשוב לבחור בחברת הקידום המתאימה והמקצועית ביותר.

פעמים רבות מקדמי אתרים מאמצים את אחת משתי השיטות הבאות: האחת היא להבטיח ללקוח את המיקום הראשון והאקסקלוסיבי ביותר בתוצאות החיפוש והשנייה, המנוגדת ממנה, היא התנערות מוחלטת מתוצאות, תוך כדי שימוש בתירוץ המוכר - לא ניתן לחזות את 'רצונותיו' של גוגל.

האמת נמצאת אי שם באמצע: איש לא פיצח את האלגוריתם של גוגל ולכן אין נוסחה בטוחה להשגת המקום הראשון והנכסף. יחד עם זאת, באמצעות עבודה קשה, הכרת השטח ותהליך של ניסוי וטעייה, בהחלט אפשר להשיג דירוג בעמוד הראשון והמכובד.

על חשיבות העמוד הראשון

נשאלת השאלה, מדוע המיקום בעמוד הראשון נחשב למכובד כל כך? כדי לענות על השאלה, יש לערוך קודם כל היכרות עם הגולש מהדור החדש - דור האינטרנט. הגולש הזה לא נהנה לדחות סיפוקים, אלא הוא רוצה לקבל תשובות מדויקות בהקדם (ובצדק). התכונה הזו גורמת לכך שהגולש הממוצע לא יחפש תשובות בעמודים מתקדמים בתוצאות החיפוש, אלא יצפה לקבל את מבוקשו כבר בעמוד הראשון, מבלי שיתבקש לדפדף בין העמודים.

ההיררכיה בעמוד הראשון עצמו היא חשובה - אך לא קריטית, שכן מחקרים גילו שגולשים אשר לא קיבלו מענה למבוקשם בחמש התוצאות הראשונות - בדרך כלל יגללו את העמוד עד התחתית בחיפוש אחר הפתרון הרצוי. יחד עם זאת, הסיכויים כי אותו גולש ימשיך בחיפושים מעבר לעמוד הראשון הם פחותים משמעותית.

איך גוגל קובע את דירוג האתרים בתוצאות?

סדר התוצאות בגוגל עובד למעשה על בסיס דירוג: מי שקיבל את ציון האיכות הגבוה יותר, יופיע במיקום טוב יותר ביחס לאתרים אחרים תחת אותן מילות מפתח רלוונטיות. הדרך הבטוחה ביותר 'לכבוש את לבו' של גוגל היא באמצעות יצירת תוכן איכותי. גוגל הוא כלי שצמא לתוכן - תכנים מקוריים, רהוטים ובעלי מבנה נוח לקריאה - יקבלו באופן אוטומטי ציון טוב יותר ביחס למתחרים החוטאים בטקסטים בעייתיים.

התוכן אומנם מהווה חלק ניכר וחשוב בתהליך הקידום של האתר, אך מעבר לתוכן יש המון פרמטרים חשובים לא פחות המשפיעים באופן משמעותי על דירוג התוצאות בגוגל.

צריכים שירותי קידום אתרים בגוגל? אנחנו כאן לשירותכם!

אנחנו חברה שיודעת לדבר 'דוגרי': לעולם לא נבטיח הבטחות בומבסטיות בידיעה שלא נוכל לעמוד בהם. ההבטחה שלנו - להוביל אתכם לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש - מגובה בידע ובניסיון הרב שצברנו בתחום. אנחנו לא מאמינים בקיצורי דרך, אלא מאמינים שהדרך להצלחה מותנית בעבודה קשה, ביצירת תוכן מעניין ובהקפדה על איכות. אנו לא נקבל אלינו לקוחות שלא נעריך בצורה מקצועית ואחראית שאנחנו מסוגלים לכבוש יעדים ולהגיע לתוצאות!

יצירת קשר
077-4604410

להצעת מחיר ומידע נוסף, כיתבו לנו כעת:

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*