שדרוג אתר אינטרנט - שיפוץ אתרים

בעלי עסקים המפרסמים מספר שנים באינטרנט מבינים כי שדרוג אתר האינטרנט היא פעולה הכרחית בזירה הוירטואלית וכי מי שרוצה להתפתח ולשפר את נתוני האתר העסקי, לא יכול להרשות לעצמו לעמוד במקום.

שדרוג אתר האינטרנט מתייחס לרוב לנראות ולהיבט הויזואלי של האתר אך לא בהכרח, שכן ניתן לשדרג גם את התכנים המופיעים באתר ואת האפשרויות לגולשים המופיעות בו, כמו למשל באמצעות יצירת כלים חדשים לנוחיות הגולשים - מחשבונים, מועדון לקוחות ועוד.

שינויים זה דבר טוב – תהיו פתוחים לנסות ולבחון שינויים

הצורך לשדרג את האתר הוא אינו טריוויאלי עבור כל בעלי העסקים, במיוחד לא עבור אלו שהשקיעו מעצמם והיו מעורבים בצורה ישירה בשלבי בנייתו. מבחינתם, האתר הוא ה'בייבי' שלהם ולכן כל שינוי כזה או אחר מתקבל בסקפטיות.

הקושי לקבל שינויים לא ייחודי לבעלי עסקים שכן אפילו לנו, כאנשי שיווק, קשה לעתים לקבל טרנדים ומגמות יצירתיות ("זה לא עובד", "זה לא יצליח"). לא תמיד אנו ששים לאמץ כל טרנד חדש שמעורר באז, אלא אנו בוחנים כל מקרה לגופו ובודקים האם המגמה החדשה היא אכן יעילה ויכולה לתרום לאתר.

לכן, אם פניתם לחברת פרסום מקצועית שתבצע עבודות תחזוקה ושדרוג באתר, עליכם לסמוך עליה שהיא כבר ביצעה את תהליך סינון הטרנדים, זיהתה אלו מביניהם ראוי לאמץ ותדע איך ליישם אותם גם באתר שלכם.

למה חשוב כל כך ליישם את הטרנדים הללו באתר? משום שהגולשים רגישים מאוד למגמות עכשוויות ברשת ומגלים כלפיהן סימנים של הסתגלות מהירה. הם יודעים לזהות לאן מנשבות הרוחות בעולם הוירטואלי, לעתים באותו קצב כמו אנשי השיווק עצמם ומצפים שכל יתר האתרים יישרו קו יחד איתם.

מתי נכון לשדרג את האתר?

כדי לענות על השאלה הזו, נסו לנתק את עצמכם לרגע מכל המאמצים והמשאבים שהשקעתם כדי ליצור את המראה הנוכחי של האתר ונסו לשפוט, על סמך חוויותיכם כגולשים, האם חסר לכם משהו בממשק של האתר, בנראות שלו ואפילו ברמת התוכן שלו.

גם אם אתם מרגישים שבעי רצון ושלמים לחלוטין עם הבחירות שביצעתם בנקודת המוצא, דאגו לרענן את האתר אחת לתקופה. גולשים רבים מרגישים כי אתר שאינו מתחדש ומשתנה, הוא אתר מוזנח וזו בהחלט לא תחושה שכדאי ליצור בעידן שבו האלטרנטיבות רבות כל כך והגולשים יכולים מיד לפנות לאתר של המתחרים.

שימו לב ששדרוג האתר עשוי גם לשפר את מיקומכם בתוצאות החיפוש, שכן האלגוריתם של גוגל מנסה לספק את צרכי הגולשים באמצעות הצגת תוצאות החיפוש הרלוונטיות והעדכניות ביותר. אתר שלא מתעדכן באופן קבוע הוא אתר שיידחק הצידה לעומת כל האתרים שנוהגים להתעדכן לעתים קרובות.

יצירת קשר
077-4604410

להצעת מחיר ומידע נוסף, כיתבו לנו כעת:

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*