שירותי טוקבקים בתשלום - נלחמים באינטרנט עבורך!

כל בעל עסקים כיום, גדול וקטן כאחד, מודע לכוחו האדיר של קהל הצרכנים מאז שניתנה לו האפשרות להתבטא באינטרנט. הגולשים יכולים להאדיר בעל עסק מסוים בדיוק כשם שהם יכולים לרסק את המוניטין שלו כליל ולכן כדי לנצל את הכוח הזה לאפיקים חיוביים, יש להיעזר בשירותי טוקבקים בתשלום.

הגורמים ואנשי העסקים הנעזרים כיום בשירותי טוקבקים הם רבים ומגוונים: חברות גדולות, פוליטיקאים ואנשי ציבור המועמדים לבחירות, חברי כנסת ואפילו ראשי ממשלה (!) כולם נעזרים בטוקבקיסטים ממומנים, על מנת שאלו ילחמו על שמם הטוב.

על כוחו של הטוקבק

קהל הטוקבקיסטים, כלומר אנשים המגיבים בפלטפורמות השונות שמציע להם האינטרנט, הם אנשים רגילים מן השורה, אשר הצורך להביע את דעתם בוער בעצמותיהם. כל אדם יכול להפוך לטוקבקיסט לעת מצוא, שכן רובנו נהנים מהכוח שהאינטרנט מעניק לנו ולרובנו יש דעה מוצקה לגבי נושאים שונים. לא מדובר בסממן ייחודי באישיות הדוחף אנשים לכתוב טוקבקים.

אין עוררין על כך שהיכולת לרשום טוקבקים מעודדת ערכים חשובים כמו חופש הביטוי ודמוקרטיה, אך בד בבד היכולת הזו יכולה גם להיות אחראית על "רצח אופי" והרס המוניטין של אנשים שלא עשו שום דבר רע. בדיוק כפי שהטוקבקיסטים נוטים להאדיר יתר על המידה פעולות חיוביות, כך הם גם נוטים להפריז בהשמצות כנגד מה שנתפס בעיניהם כהתנהגות שלילית.

גם מי שאינו מגיב בטוקבקים, סביר להניח שקורא את הטוקבקים והם מסייעים לו לגבש את דעתו. מכאן נובע שלטוקבקים יש חשיבות אדירה לא רק בקרב מי שכותב אותם - כי אם בקרב הציבור הישראלי כולו. לכן, על מנת למנוע מצב שבו ציבור הטוקבקיסטים הוא זה שקובע את המוניטין של איש הציבור או של בעל העסקים, חשוב מאוד להיעזר בשירות טוקבקים.

כיצד השירות עובד?

בתור אנשי מקצוע המשקיעים מאמצים רבים בבניית התדמית, הדבר האחרון שתרצו הוא לקום באחד מן הבקרים ולגלות שכמה טוקבקיסטים אנונימיים המציגים את עצמם כיודעי דבר, כתבו עליכם דברי נאצה במהלך הלילה. חשוב מאוד שהשליטה בטוקבקים תהיה בידיים שלכם ובדיוק לשם כך קיים שירות הטוקבקים.

מטרת השירות היא לוודא שתמיד יהיה נציג אשר ידאג לגולל את הצד שלכם בסיפור, גם כאשר דעת הטוקבקיסטים מוטה בכיוון ההפוך. הטוקבקיסטים נועדו להראות לציבור שבכל מטבע יש שני צדדים וכעת הגיע הזמן להציג את הצד שלכם באופן שיראה טבעי ולגיטימי לחלוטין.

באמצעות שירות הטוקבקים, תוכלו למעשה לנווט את התגובות ברשת לפי האינטרסים שלכם. על אף שאין לכם שליטה על כמות התגובות השליליות שיכתבו על ידי טוקבקיסטים, באמצעות הפצת תגובות חיוביות ואוהדות, תוכלו לא רק לאזן את השליליות אלא גם לגרום להן להיראות זניחות - וכך בעצם הכוח ישוב לידיים שלכם.

ניתן ליצור איתנו קשר בכדי לקבל פרטים נוספים אודות השירות. אנו מודיעים לרגישות של הנושא ומבטיחים לשמור על דיסקרטיות מלאה!!
יצירת קשר
077-4604410

להצעת מחיר ומידע נוסף, כיתבו לנו כעת:

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*