שירותי פרסום באינטרנט לעסקים

שירותי פרסום מקיפים לשיווק אפקטיבי באינטרנט

מאז שנת 2006 אנו מספקים שירותי פרסום מקיפים לבעלי עסקים ברשת האינטרנט, מתוך היכרות עמוקה עם מאפייני הרשת וצרכי הגולשים. שירותי הפרסום שלנו כוללים את שיטות הפרסום היעילות והטובות ביותר וזאת בזכות יכולתנו לזהות היכן נושבת הרוח ברשת הוירטואלית ולמנף זאת לטובת העסק וקידומו. בדף הבא תוכלו לקרוא אודות שיטות הפרסום שלנו.

קידום אתרים בגוגל - תוצאות לטווח ארוך!

גוגל הוא מנוע החיפוש הגדול ביותר בעולם. סקרים מגלים כי למעלה מ-85% מכלל החיפושים הוירטואליים בישראל מתבצעים באמצעות גוגל ולכן כיום אין ספק שמדובר בכלי שיווקי ובצינור מידע רב עצמתי - בתנאי שיודעים להשתמש בו בצורה נכונה לצורך קידום העסק.

אנו מציעים לקהל לקוחותינו שירותי קידום אתרים בגוגל, כך שגולשים אשר הקישו במנוע החיפוש מילות מפתח רלוונטיות לעסק שלכם, יגיעו ספציפית לאתר העסק. לדוגמא: אם אתם מציעים שירותי התקנת מצלמות נסתרות, יהיה כדאי לקדם אתכם בגוגל תחת מילות המפתח "התקנת מצלמה נסתרת", "מתקין מצלמה נסתרת" וכו\'.

פרסום עסק בפייסבוק - מיקוד, מיקוד ומיקוד

אם כבר בפלטפורמות קידום חזקות עסקינן, הרי שבשנים האחרונות אנו עדים לעלייה משמעותית ברייטינג של הפייסבוק ושל פלטפורמת הפרסום של פייסבוק, הנחשבת לאחת הפלטפורמות הממוקדות ביותר שמציע כיום האינטרנט.

כוחה של הפלטפורמה נמדד ביכולתה למקד ולאפיין במדויק את קהל היעד שלנו ועל ידי כך להציע לו את השירותים שלנו. לדוגמא: אם אנו מוכרים טבעות נישואין, באפשרותו לייעד את הקמפיין שלנו לגברים בלבד, בגילאי 24-32, שאינם נשואים או לחילופין מאורסים, או במילים אחרות- קהל היעד המושלם למוצר שאנו משווקים.

פרסום ממומן בגוגל - שלמו רק אם נכנסו לאתר שלכם!

אם אתם מרבים לחפש בגוגל, בוודאי נתקלתם לא פעם בתוצאות חיפוש בעלות רקע צהוב או בתוצאות המופיעות בצד שמאל של המסך. שני האזורים הללו הם האזורים שגוגל מקציב לצורך פרסום ממומן, כלומר עבור בעלי עסקים המשלמים סכום X כדי להופיע באותם אזורים, תחת מילות החיפוש הרלוונטיות.

יש לציין כי את הסכום עצמו תתבקשו לשלם רק עבור המקרים שבהם הגולשים ביקרו באתר שלכם, לאחר שנתקלו במודעת הפרסום הממומנת באזורים הייעודים ולחצו עליה. לכן, במידה והלקוח לא הקליק על הכניסה לאתר, לא תתבקשו לשלם כלום.

יצירת באז ושיח סביב המותג

הקמתם עסק חדש? יש לכם רעיון חדש ומהפכני? זו בדיוק השעה לייצר שיח סביב המוצר במטרה לעורר סקרנות. כדי לייצר את השיח הרצוי, יש להראות נוכחות באתרים ובקהילות אסטרטגיות, כמו לדוגמא פורומים, כתיבת סיקורים עבור אתרים רלוונטיים, ניסוח תגובות עבור כתבות באתרי חדשות וכן אמצעים נוספים שכל תכליתם היא לייצר באז ולהציע אותו לקהל היעד המתאים.

איתור ורכישת שטחי פרסום באתרי אינטרנט

גם הפעם מדובר בכלי, בדומה לגוגל, שיש לדעת לנצל בחכמה במטרה להגיע לתוצאות הרצויות. לנו יש את הכלים לאתר אתרי אינטרנט שבהם כדאי לפרסם, מתוך שיקולים של עלות מול תועלת. איך זה עובד? אנו נפנה בשמכם לאתרי אינטרנט רלוונטיים ונבחן את האפשרות לפרסם בהם בתמורה לתשלום. רק האתרים הראויים והכדאיים ביותר יבחרו ומהם יירכשו שטחי הפרסום.

יצירת קשר
077-4604410

להצעת מחיר ומידע נוסף, כיתבו לנו כעת:

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*