תכנון בניית אתר אינטרנט עסקי - איך להתחיל לתכנן?

תהליך בניית אתר אינטרנט עסקי הוא מאוד מובנה, עד שלעתים נוצרת האשליה שמדובר גם בתהליך פשוט: יש לפנות לחברת בניית אתרים, לבנות יחדיו אפיון של האתר, לבחור קונספט עיצובי, לקבוע מהם דפי האינטרנט שיופיעו בו והנה! יוצאים לדרך.

על אף שמדובר בתהליך מובנה, בפועל הוא משתנה מאוד בין לקוח ללקוח, שכן כל לקוח ורצונו הוא ולכל חברת בניית אתרים גישה והבנה שונה. לכן, מי שמעוניין להקים אתר שישרת אותו לטווח הרחוק, מומלץ שיאתר יועץ איכותי לתכנון אתרים, אשר איתו אפשר יהיה לשמור על ערוץ תקשורת פתוח והוא יוכל לסייע לכם בתכנון אתר האינטרנט לבית העסק.

חשיבות מציאת פרטנר מתאים לבניית האתר

שלב הייעוץ וההכוונה שניתן ללקוח ע"י יועץ מקצועי להקמת אתרי אינטרנט שקול לקבלת ייעוץ מקצועי ע"י עורך דין - הרי עסק מקצועי לא יבצע מהלכים מבלי שיינתן לו ייעוץ ע"י עורך דין, כאשר המשימה שלו במקרה זה תהיה לבצע את כל הבדיקות הדרושות כדי לנסות לחזות את גורלה של העסקה העומדת להתבצע. כך גם יועץ מקצועי בתחום האינטרנט אוחז בראייה מקיפה, המאפשרת לו להתייחס לכמה נקודות חשובות במקביל ולתכנן אתר כך שיהיה רלוונטי היום כפי שיהיה רלוונטי גם בעוד כמה שנים.

יועץ מקצועי בתחום בניית האתרים, יידע לספק מענה לכל התהליכים אשר חוברים יחדיו ויוצרים לבסוף אתר אינטרנט - החל מבחירת ספק אחסון האתר, בחירת שפת תיכנות, דרך בחירת תפריטי הניווט באתר, התאמת טכנולוגיות חדשניות כמו צ'אט ועד בחירת אפיקי קידום האתר לאחר הקמתו, כמו למשל באמצעות פייסבוק, קידום בגוגל, רכישת שטחי פרסום ועוד. בין לבין מוטלת על היועץ האחריות לאתר ספקים וחברות מקצועיות שיעניקו שירותים שונים לבניית האתר ולהתנהל מולם עד לקבלת התוצאות הרצויות.

תפקידו של היועץ

תפקידו של יועץ בניית אתרים לא מתחיל ונגמר בדאגה לפרטים הטכניים של האתר. על מנת שאתר עסקי יצליח - נכון, עליו לעבוד ברמה הטכנית, אך עליו גם לספק מענה עבור צרכי הלקוח שהוא מייצג ומכאן גם את צרכי קהל היעד של הלקוח. לכן, גם על היועץ להכיר את מהות העסק שעבורו הוא מנסה להקים את האתר ובנוסף, עליו להכיר גם את "הרצונות" של גוגל, כך שהשלד של האתר שייבנה יהיה מותאם למנוע החיפוש.

מאחר שאתר אינטרנט לעולם לא יהיה סטטי, כך גם משימתו של יועץ בניית האתרים לא תסתיים אך ורק עם השקת האתר לאוויר. שכן גם לאחר מועד ההשקה, חשוב בכל העת לנהל בקרה של הממשקים ולדעת לנתח את הגרפים ואת הביצועים של האתר, במטרה לשפר את יחסי ההמרה ולקבל חשיפה גדולה יותר.

אנו מלווים פרויקטים רבים באינטרנט ונשמח להעניק ליווי מקיף גם לפרוייקט שלך, ע"י מתן תכנון מקצועי, בחירה בספקים מתאימים וניתוח ביצועים. אנו נדאג ללוות אותך החל מהשלב שבו הוחלט על הקמת האתר ועד לתפעולו השוטף. פנה אלינו לקבלת פרטים נוספים.

יצירת קשר
077-4604410

להצעת מחיר ומידע נוסף, כיתבו לנו כעת:

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*